/  STARTalleycat? , wydarzenia , coś jeszcze , kontakt , linkiALLEYCATY - klasyfikacje , komenty , FORUM , NIUSY /
ALLEY MONKEY

28 WRZEŚŃIA 2002 - SKOMENTUJ -
START: KOLUMNA ZYGMUNTA - TRASA
CREW: Tomek Ryba Jałoch - KLASYFIKACJA


Pierwsze zadanie w wyścigu było dość nietypowe. Należało dogonić mobilny punkt, w jego rolę wcielił się Szula, który na swoim plecaku miał kartkę z informacją o jednym z punktów. Pogoń zaczynała się na moście Śląsko-Dąbrowskim i dla mnie zakończyła się mniej więcej przy miśkach. Żeby przeczytać co znajduję się na plecaku, praktycznie musieliśmy zrzucić Szulę z roweru :) tak ostro oczywiście nie było ale został schaltowany. Nam się udało go złapać dość szybko, zastanawiam jak go dopadli następni i dokąd dalej uciekał, może aż do samego ZOO, może taki był zamysł organizatorów, żeby uciekał aż do samej klatki z małpami? ;)
Przez większość trasy trzymałem się silnej czołówki... najpierw odpadł Michał łapiąc gumę (przyjechał i tak szósty) później ja zrobiłem błąd taktyczny jadąc po swojemu i zgubiłem Tomka i Bandita. Na mecie jednak po długich i burzliwych obradach i tak wyszło, że cała nasza czwórka została zdyskwalifikowana. Sporną kwestią było to czy drugi punkt, odczytany z plecaka Szuli należało zaliczyć obowiązkowo w pierwszej kolejności. Co podobno było ogłaszane na starcie, a w ogóle Tomek jako organizator, by załagodzić atmosferę, od razu na wstępie zrzekł się pierwszego miejsca. Presja protestujących była na tyle silna, że jednak dyskwalifikacja została podtrzymana. A moim skromnym zdaniem to głupie nieporozumienie, Ryba mówiąc o obowiązkowym zaliczeniu pierwszego punktu miał na myśli zapewne... uciekającego Szulę. W każdym razie alleycat był bardzo fajny.. no i impreza w Dwóch kółkach też niezła :)
Dyskwalifikacja jak się dowiedziałem niedawno jest nie ważna, kompromisem będzie odnotowanie jej na liście, jednak punkty do klasyfikacji generalnej zostały przyznane według poniższej kolejności pojawienia się na mecie.

START: KOLUMNA ZYGMUNTA
MOBILE POINT SZULA (MIŚKI)
KŁADKA Książęca
Ul. Dowcip (punkt niespodzianka)
BNP Zielna 41/43
WFC Emilii Plater 53
DWORZEC CENTRALNY (punkt niespodzianka)
Ul. Filtrowa 1
RZECZPOSPOLITA Pl. Starynkiewicza 1
Ul. Towarowa 7a
META: 2 KOLA Tunelowa

1 TOMAS  (DQ)
2 BANDIT (DQ)
3 JACEK 75 (DQ)
4 MAKA
5 BARTEK
6 MICHAŁ 47 (DQ)
7 OLEK
8 SZUPLA z UrsusaDODAJ KOMENTARZ
 Nick:  (max 32)
 E-mail:  
 Treść:
 (max 1500)
     
ALLEYCAT WARSZAWA
Stronę otwarto:317razy