/  STARTalleycat? , wydarzenia , coś jeszcze , kontakt , linkiALLEYCATY - klasyfikacje , komenty , FORUM , NIUSY /
POLOWANIE NA MARZANNĘ


24 Marca 2012 g.16:00
MIEJSCE: 1500 m2
Solec 18
CREW: Brygada TseTse
 
- SKOMENTUJ -
- TRASA
- KLASYFIKACJA
  FOTKI:

To już pewne - 24 marca powracamy z najszybszym, najoryginalniejszym, najciekawszym i po prostu najlepszym alleycatem w całym uniwwersum - Konspirace Alleycat: Polowanie na Marzannę. Każdy kto był na poprzednich edycjach doskonale wie czego można się spodziewać. Tym razem motyw przewodni jest jak zwykle zdrowo pokręcony, a Wy wcielicie się w rolę... :)

Wszystkich rowerowych freaków zapraszamy o godzinie 16:00 do klubu 1500 m2 (Warszawa). Zabierzcie ze sobą rower, 5 PLN, długopis i dużo pozytywnego nastawienia. Z naszej strony gwarantujemy hektolitry dobrej zabawy, piwko na mecie gratis - bezalkoholowe oczywiście;), wjazd na after party i wszystko czego teraz nie chcemy zdradzać. Dla najszybszych, najodważniejszych i najwolniejszych sponsorzy przewidzieli klawe fanty - info wkrótce.

Poza tym tego wieczoru zagrają:

Teresa i Tygrysy
oraz
The Lordz

Konspirace jest częścią całodziennej imprezy - Otwarcie Cechu - miejsca, w którym będzie można naprawić rower albo kupić to i owo. Oprócz alleya przewidziano bike polo, gold sprinty, stójki i dużo innych przyjemności. Więc zgarniajcie swoich znajomych i wpadajcie do 1500 m2, bo tego dnia naprawdę będzie się działo!

Obecność obowiązkowa.

Brygada Tse Tse

 

 


22.03.2012 godz. 12:53 IP ...116.210
Nick: bozar E-mail:
Mapki nie będą koniecznie, ale myślę, że warto jakąś wziąć.


DODAJ KOMENTARZ
 Nick:  (max 32)
 E-mail:  
 Treść:
 (max 1500)
     
ALLEYCAT WARSZAWA
Stronę otwarto:832razy