/  STARTalleycat? , wydarzenia , coś jeszcze , kontakt , linkiALLEYCATY - klasyfikacje , komenty , FORUM , NIUSY /
HALLOWEEN ALLEYCAT 2002

31 PAŹDZIERNIKA 2002 - SKOMENTUJ -
START: KOLUMNA ZYGMUNTA - TRASA
- KLASYFIKACJA
CREW: BEDI MAKA GROMADA
 

Do wzięcia udziału teoretycznie obowiązkowe były przebrania, w praktyce mogli startować wszyscy, zresztą przebrani byli w mniejszości. Mobilizującą zachętą była nagroda dla zwycięzcy - torba Ostro. Z co ciekawszych wydarzeń pamiętam - na samym początku dzwon nr1: Ryba gdzieś w pobliżu starówki wykonał lot ze schodów i zaliczył glebę. Dzwon nr2 Marcin obchodzący tego dnia swoje urodziny rozbijał betonowe przeszkody napotkane na trasie wyścigu. Jego bark i udo okazały się twardsze. Można to zrozumieć start odbywał się po godzinie 20:00 już wtedy wyglądało na to, że dzień urodzin dla niego się zakończył :) A jednak wystartował jeszcze... i dojechał do mety.
I dowcip dnia: Jałoszek miał obstawiać punkt na Dworcu, niestety nie dotarł tam. Co za zdziwienie nas ogarnęło jak nikogo tam nie zastaliśmy, a jak zdziwieni byli podróżni widząc 20 zdezorientowanych rowerzystów jeżdżących po hali głównej. Właśnie o nią wszystko się rozbiło. Jałoch dostał dyspozycje obstawienia Dworca - hali głównej. Co można z tych trzech wyrazów złożyć? np. Dworzec Główny przy palcu Zawiszy i tam właśnie czekał.
Po kilku minutach zapadła decyzja by jechać dalej. Później - Ja Michał i Bandit wykazaliśmy się jeszcze nadmierną nadgorliwością i po punkcie na ul. Wilczej jeszcze raz odwiedziliśmy Centralniaka. To było oczywiście nie potrzebne, nikogo nie było ale mimo takiej straty zajęliśmy całkiem dobre miejsca :)

1. START: KOLUMNA ZYGMUNTA
2. RYNEK NOWEGO MIASTA
3. DWORZEC CENTRALNY
4. PODZIEMIA: ROTUNDA
5. Al. 3maja 7a
6. Plac KONSTYTUCJI
7. Wilcza 32
8. META: B-40

1. BARTEK Broda
2. BANDIT
3. MICHAL 47
4. TYTUS
5. JACEK 75
6. Father PRZEMKADODAJ KOMENTARZ
 Nick:  (max 32)
 E-mail:  
 Treść:
 (max 1500)
     
ALLEYCAT WARSZAWA
Stronę otwarto:604razy