/  STARTalleycat? , wydarzenia , coś jeszcze , kontakt , linkiALLEYCATY - klasyfikacje , komenty , FORUM , NIUSY /
URODZINY GROMADY

22 LISTOPADA 2002

START: PLAC KONSTYTUCJI

CREW: GROMADA
- SKOMENTUJ -

- TRASA

- KLASYFIKACJA

Oficjalnie miejscem startu był Plac Konstytucji, jednak zainteresowanie służb mundurowych, względem "podejrzanego" gromadzenia się, spowodowało przeniesienie go na Rondo Jazdy Polskiej.
Już na samym początku dokonały się znaczące ustalenia, zdaniem mojego lekko zezującego oka, organizator chyba zapomniał poinformować wszystkich, że kolejność zaliczania punktów jest obowiązkowa.. a przynajmniej tych które dostaje się na punkcie w formie niespodzianki. Grupa rowerzystów, która pojechała z Placu na Rozdrożu na dalekie Jerozole od razu była na straconej pozycji w stosunku do tych którzy pojechali na G.N.Ż i to było źródłem dalszych nie jasności. Cześć z grupy jadących na początku Jerozlami uważała, że będąc raz na Dzikiej nie potrzeba zaliczać jej jeszcze raz a część zaliczyła dwa razy tak jak to wynikało z Manifestu i kierowania przez osoby na punktach.
Zresztą to też urok alleycatów, że praktycznie zawsze są jakieś niejasności i spory. Oczywiście jak zwykle nie zabrakło, adrenaliny, wrażeń i siódmych potów a trasa mimo tych długich przelotów była całkiem sympatyczna. 100 lat :)

START: RONDO JAZDY POLSKIEJ
PLAC NA ROZDROŻU
ERA - Al. Jerozolimskie 181
Ul. Dzika 4
GRÓB NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA
Ul. Furmańska
Al. 3 Maja
Ul. Bednarska
Ul. Freta
Ul. Dzika 4
DWORZEC CENTRALNY
META: GROMADA - Wilcza 32

1 LENIN
2 DRĄŻEK
3 JACEK 75
4 PIOTREK 55
5 ???DODAJ KOMENTARZ
 Nick:  (max 32)
 E-mail:  
 Treść:
 (max 1500)
     
ALLEYCAT WARSZAWA
Stronę otwarto:482razy