/  STARTalleycat? , wydarzenia , coś jeszcze , kontakt , linkiALLEYCATY - klasyfikacje , komenty , FORUM , NIUSY /
CHINOLETTI MA 5 LAT

7 GRUDNIA 2002

START: PLAC PIŁSUDSKIEGO

CREW: CHIŃCZYK, RYBA
- SKOMENTUJ -

- TRASA

- KLASYFIKACJA

To był rekord jeśli chodzi o temperaturę, w tak niskiej nie odbywał się jeszcze wyścig. Było kilkanaście stopni na minusie, jednak mi na przykład, jechało się świetnie i trasa również była całkiem przyjemna. Okazją by się zebrać, nawet w tak niesprzyjających warunkach było 5-lecie kurierki Chińczyka, który zresztą jest najdłużej pracującym kurierem rowerowym.
Jeszcze przed Placem Opolskim rowerzyści jechali w większych lub mniejszych pociętych grupkach ale generalnie nie wiele oddalonych od siebie. Problemów przysporzył wspomniany właśnie plac. Nie łatwo było go znaleźć i w większości zawodnicy stracili dużo czasu błądząc w jego poszukiwaniu. Ja miałem to szczęście, że jechałem z Olkiem z Federacji Zielonych, który wiedział dokładnie gdzie to jest. Później zrobiłem poważny błąd - z placu pojechałem do Dwóch Kółek ulicą Karolkową zamiast przebijać się Brylowską. Mimo to między czasie nikt mnie nie łyknął i nadal byłem na drugiej pozycji a od Palcu Zawiszy już na pierwszej. Na ul. Zimorowicza spotkała mnie bardzo miła :) niespodzianka, czekałem na G.I.Joe jakieś 10 min :) zanim łaskawie zjawił się i podbił obecność mi i innym, którzy w tym czasie się nazjeżdżali.
Następne niejasności były przy Teatrze Żydowskim, po telefonicznej konsultacji z organizatorami wyjaśniło się, że chodzi o będące w pobliżu ujęcie wody oligoceńskiej. Kupą pomknęliśmy w jego stronę. Tam od Ryby otrzymywało się symbolicznego karpia - w formie torebki napełnionej wodą. Należało go dowieźć pod pomnik Syreny oczywiście nie tracąc po drodze wody... co by się biedak karp nie udusił :) Meta znajdowała się na ulicy Dobrej w Aurorze, gdzie zmęczeni i pełni wrażeń, wszyscy wreszcie mogliśmy schować się przed tym siarczystym mrozem.

1   START: PLAC PIŁSUDSKIEGO - Ryba
2 Nowolipki 27B - Jałoch
3 Ostroroga/Obozowa Piotrek 44
4 Plac Opolski - Napa i Rysiu
5 2 Kółka Tunelowa - Paweł Darek Piotrek
6 Plac Zawiszy
7 Ul.Zimorowicza - G.I.Joe
8 Marszałkowska/Pl. Zbawiciela - Lotka
9 Plac Trzech Krzyży - Bartek i Przemek
10 Oligocenka przy Teatrze Żydowskim - Ryba
11 Pomnik Syreny - Rysiu i Napa
13 META: Aurora ul Dobra - Chińczyk

1 BANDIT
2 JACA 75
3 ELA
4 TOMEK 43
5 ??
6 OLEK
Pozostali którzy brali udział ale nie wiem jaką zajęli pozycję: KUBA ostro, TOMEK ostro, TRAMSIU, LENIN, TYTUS, DRĄŻEK, TOMAS, WUJSON, PINGWIN...DODAJ KOMENTARZ
 Nick:  (max 32)
 E-mail:  
 Treść:
 (max 1500)
     
ALLEYCAT WARSZAWA
Stronę otwarto:149razy