/  STARTalleycat? , wydarzenia , coś jeszcze , kontakt , linkiALLEYCATY - klasyfikacje , komenty , FORUM , NIUSY /
ALLEYCAT POMPA


31 Stycznia 2015 16:00
MIEJSCE: Pl. Piłsudskiego
CREW: Karol, Maciek, Norbert
 
- SKOMENTUJ -
- TRASA
- KLASYFIKACJA
  FOTKI:


WITAJCIE!

SPRAWA WYGLĄDA TAK

NASZA PRZYJACIÓŁKA EWA ZANIEWSKA JEST CHORA NA CUKRZYCĘ I OSTATNIMI CZASY CIĄGLE PRZEBYWA W SZPITALU. JEDYNE CO MOŻE JEJ POMÓC TO POMPA INSULINOWA. PECH CHCIAŁ, ŻE JEST ONA REFUNDOWANA TYLKO DO 26 ROKU ŻYCIA. KOSZT TAKIEJ POMPY TO 10000 ZŁ. NASZYM CELEM JEST ABY NA JEJ TWARZY ZAGOŚCIŁ UŚMIECH, A TAKŻE ŻEBY PIERWSZY RAZ OD PARU LAT SPĘDZIŁA NAJBLIŻSZE ŚWIĘTA Z RODZINĄ !!!

PRZESZKODĄ JEST TO, ŻE MAMY CZAS NA ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY TYLKO DO 2 LUTEGO !!!

WIĘC ZBIERAJCIE ZNAJOMYCH, UDOSTĘPNIAJCIE WYDARZENIE, ZAPRASZAJCIE KOGO TYLKO SIĘ DA I POMÓŻMY DZIEWCZYNIE LEPIEJ ŻYĆ !!!!

ALLEY JEST CHARYTATYWNY I WIADOMO, ŻE CHCEMY ZEBRAĆ JAK NAJWIĘCEJ WIĘC WPISOWE JEST ZALEŻNE OD TEGO, ILE JESTEŚCIE WSTANIE PIENIĘDZY PRZEZNACZYĆ NA TEN CEL !!! MAM NADZIEJE ŻE ZBIERZEMY ICH BARDZO DUŻO!!

SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 16 NA STARCIE PRZY PLACU PIŁSUDSKIEGO NIEOPODAL GROBU NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA !!!!

LICZYMY NA WYSOKĄ FREKWENCJE !!!

*jeżeli ktoś nie może pojechać w wyścigu a bardzo chciałby pomóc Ewe to podajemy link do jej wydarzenia, gdzie znajdziecie numer konta >>>>> https://www.facebook.com/events/883788861671894/?fref=ts

WIĘCEJ INFO WKRÓTCE !

DOOOOOZOOOO !UWAAAGAA ! DOBRA WIADOMOŚĆ !

RAZEM Z EWĄ PRZEKROCZYLIŚMY MAGICZNĄ KWOTĘ 10000 TYŚ. ZŁOTYCH ! W POROZUMIENIU Z Norbertem POSTANOWILIŚMY SIĘ NIE ZATRZYMYWAĆ I DALEJ ZBIERAĆ PIENIĄDZE NA NIEZBĘDNE ZESTAWY INFUZYJNE DO POMPY INSULINOWEJ DLA EWY. Z UWAGI NA CHOROBĘ EWA NIE JEST W STANIE PODJĄĆ SIĘ JAKIEJKOLWIEK PRACY A JEJ RENTA TO TYLKO OK. 1/3 MIESIĘCZNYCH WYDATKÓW NA LEKI I LECZENIE. WIĘC NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ !!!

JEST TEŻ JEDNA NIEZADOWALAJĄCA WIADOMOŚĆ DLA UCZESTNIKÓW WYŚCIGI.
PRZEZ TO, ŻE MAMY ŚRODEK ZIMY WIĘKSZOŚĆ LUDZI ODKŁADA ROWER I CIERPIĄ NA TYM SKLEPY/SERWISY ROWEROWE, KTÓRE JAK TO PRAWIE ZAWSZE BYWA WSPOMAGAJĄ ORGANIZATORÓW ALLEYCATÓW. NA CHWILĘ OBECNĄ DOSTALIŚMY PARĘ GADŻETÓW OD bikerStudio - kolorowe ostre koło ZA CO BARDZO DZIĘKUJEMY! WIĘC WYŚCIG JEST NADAL AKTUALNY I MYŚLĘ, ŻE NAWET BĘDZIECIE SIĘ MOGLI SPOTKAĆ Z EWĄ NA MECIE LUB JEDNYM Z PUNKTÓW !

DOOOZOOO !

 DODAJ KOMENTARZ
 Nick:  (max 32)
 E-mail:  
 Treść:
 (max 1500)
     
ALLEYCAT WARSZAWA
Stronę otwarto:292razy